Ana Sayfa: 302-323-2700 • Ulaşım: (302) 323-2851

BTS 2020 Tarihleri

Öğretim Yılı Tarihleri

  • YENİ 1. gün 10 aylık eğitim kadrosu 24 Ağustos 2020 olacak.
  • YENİ Öğrenciler için 1. gün 8 Eylül 2020 olacak

Yeni ilk gün 8 Eylül 2020 iken, tüm öğrenciler aynı anda başlamayacak.  Tüm öğrenciler öğrenmeye uzaktan başlayacak olsa da, kademeli bir başlangıç ​​uygulanacaktır.  Öğrencinizin ne zaman resmi olarak okula başlayacağını belirlemek için lütfen aşağıdaki programa bakın. 

A'dan L'ye başlayan soyadı olan öğrenciler

  • 9/8/20-1 Gün
  • 9/9 / 20-2. Gün

Soyadını M ile Z arasında başlayan öğrenciler

  • 9/10/20-1 Gün
  • 9/11 / 20-2. Gün
  • 9/14/20 - Tüm Öğrenciler Okula Rapor Veriyor 

Diğer önemli tarihler:

  • 6/4/21 - Son Gün Yaşlılar
  • 6 - Son Gün K-11 Öncesi
  • 6 - Tüm Personel PD'si Son Profesyonel Meslek Günü
  • 6/17/21 - Öğretmen PD-Son Öğretmen Günü

Malzeme ve Cihaz Alımı

Öğrencinizin hala okul malzemelerine (kağıt, kalem veya kitap) ihtiyacı varsa, onları almak için çocuğunuzun okul ofisini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeleri veya cihazı bu hafta çocuğunuzun okulundan almanız için bir tarih ve saat ayarlayacaklar:

Materyallerinizi almadıysanız, lütfen çocuğunuzun okuluyla (sekreter veya müdür) iletişime geçerek gerekli düzenlemeleri yapmalarını bildirin.

Bir Cihaza mı ihtiyacınız var? 
Öğrencinizin yeni bir cihaza, değişim cihazına ihtiyacı varsa veya cihazlarla ilgili yardıma ihtiyacı varsa lütfen şu adresi ziyaret edin: http://www.colonialschooldistrict.org/technology-help/

Temel İletişim Bilgileri

Carrie Downie - Doug Timm: douglas.timm@colonial.k12.de.us
Kale Tepeleri - Janissa Nuneville: janissa.nuneville@colonial.k12.de.us
Eisenberg - Dave Distler: david.distler@colonial.k12.de.us
Yeni Kale - Teray Ross: teray.ross@colonial.k12.de.us
Pleasantville - Amina Baaith: amina.baaith@colonial.k12.de.us
Güney - Jeff Gibeault: jeffory.gibeault@colonial.k12.de.us
Wilbur - Beth Howell: elizabeth.howell@colonial.k12.de.us
Wilmington Malikanesi - Lindsay DiEmidio: lindsay.diemidio@colonial.k12.de.us
George Read - Nick Wolfe: nicholas.wolfe@colonial.k12.de.us
Gunning Bedford- Dan Bartnik: daniel.bartnik@colonial.k12.de.us
McCullough- Bill Johnston: william.johnston@colonial.k12.de.us
Leach - Kristina Lamia: kristina.lamia@colonial.k12.de.us
Colwyck Pre-K - Katrina Daniels: katrina.daniels@colonial.k12.de.us
Wallin - Kevin White: kevin.white@colonial.k12.de.us
William Penn - Lisa Brewington: lisa.brewington@colonial.k12.de.us