Ana Sayfa: 302-323-2700 • Ulaşım: (302) 323-2851

Nasıl alınır…

OKUL MALZEMELERİ
Öğrencinizin hala okul malzemelerine (kağıt, kalem veya kitap) ihtiyacı varsa, onları almak için çocuğunuzun okul ofisini ziyaret edebilirsiniz. Teslim alma için uygun tarihler ve saatler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen çocuğunuzun okulu ile iletişime geçin.

Ana İlgili Kişiler:
Carrie Downie - Doug Timm: douglas.timm@colonial.k12.de.us
Kale Tepeleri - Janissa Nuneville: janissa.nuneville@colonial.k12.de.us
Eisenberg - Dave Distler: david.distler@colonial.k12.de.us
New Castle - TeRay Ross: teray.ross@colonial.k12.de.us
Pleasantville - Amina Baaith: amina.baaith@colonial.k12.de.us
Güney - Jeff Gibeault: jeffory.gibeault@colonial.k12.de.us
Wilbur - Beth Howell: elizabeth.howell@colonial.k12.de.us
Wilmington Malikanesi - Lindsay DiEmidio: lindsay.diemidio@colonial.k12.de.us
George Oku - Nick Wolfe: nicholas.wolfe@colonial.k12.de.us
Gunning Bedford- Dan Bartnik: daniel.bartnik@colonial.k12.de.us
McCullough- Bill Johnston: william.johnston@colonial.k12.de.us
Leach - Kristina Lamia: kristina.lamia@colonial.k12.de.us
Colwyck Pre-K - Katrina Daniels: katrina.daniels@colonial.k12.de.us
Wallin - Kevin White: kevin.white@colonial.k12.de.us
William Penn - Lisa Brewington: lisa.brewington@colonial.k12.de.us

BİR CİHAZ İHTİYACINIZ VAR? 
Öğrencinizin bir cihaza, değişim cihazına ihtiyacı varsa veya cihazlarla ilgili yardıma ihtiyacı varsa lütfen şu adresi ziyaret edin: http://www.colonialschooldistrict.org/technology-help/

UZAKTAN ÖĞRENME YARDIMI
Uzaktan öğrenmeye erişim konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen ziyaret edin https://bit.ly/3bNCSPC öğrenciler ve aileler için bu harika çevrimiçi kaynak hakkında daha fazla bilgi edinin.