Hızlı Bilgi

Öğrenci El Kitabı ve Davranış Kuralları

Öğrenci El Kitabı: Bir pdf indirmek için tıklayınız
Davranış kodu: Buraya Tıkla

Gönüllü
Okul Güvenliği Mektubu

HAKKIMIZDA

Vizyon, Misyon ve Temel İnançlarımız

Biz yunuslar, 21. yüzyıldaki öğrencilerimizin sürekli değişen bir dünyada başarılı olma potansiyellerini ortaya çıkarmak için, aldığımız akademik riskler, kabul ettiğimiz zorluklar ve birbirimize verdiğimiz destekle gurur duyan bir toplulukuz. .

Technology Egüçlendirme Community #cddolphinler

Carrie Downie olarak birlikte daha fazlasını başarabileceğimize inanıyoruz. Personel, veliler ve öğrenciler herkesin başarılı olmasına yardımcı olmak için bir ekip olarak çalışır! Başarıyı sağlamanın yollarından biri ABC davranışını teşvik etmektir!

Carrie Downie İlköğretim Okulu'nda kurallar, öğrencilerin ve personelin olumlu katkılarını pekiştirme ve takdir etme felsefemize dayanmaktadır. Responsive Classroom'un ilke ve uygulamalarını takip ediyoruz.

Usta Tabanlı Öğrenme

2020 yılına kadar K-5. sınıftaki tüm öğrenciler standartlara göre değerlendirilecektir. Bu, geri bildirim sağlamak ve büyümeyi teşvik etmek için farklı bir yaklaşımdır.
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın


Carrie Downie İlköğretim Okulu, öğrencilerimizin tam akademik potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak müfredat programlarından yararlanmaktadır.
Her müfredat programı için resmi web sitesini ziyaret etmek için başlığı tıklayın.                                                            


Sayı, Veri ve Uzay Araştırmaları: Matematik
Soruşturmalar, Colonial School District'in kullandığı matematik müfredatıdır. Massachusetts, Cambridge'deki TERC'de geliştirilen bir K-5 programıdır. Bu program, farklı yaş ve geçmişe sahip çocuklara, sayı ve işlemlerin, geometrinin, verilerin, ölçümün ve erken cebirin temellerini anlamayı amaçlamaktadır. Bu web sitesi, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere sınıf seviyesine ve matematik içeriğine ve ayrıca “Aileler İçin” bölümüne göre müfredata erişim de dahil olmak üzere yardımcı araçlar sağlar.

Müfredatımızın birçoğu 2-5. Sınıflarda Schoology adlı bir Öğrenme Yönetim Sisteminde saklanmaktadır.

FOSS: Bilim
FOSS (Tam Seçenek Bilim Sistemi), Colonial School District'in kullandığı araştırmaya dayalı bilim müfredatıdır. Web sitesi, bilim kitleri hakkında, sınıf seviyesine göre düzenlenen oyunlar ve aktiviteler hakkında çok fazla bilgiye sahiptir. Makaleler ve bültenlerin yanı sıra veliler ve öğretmenler için bir bilgi bölümü vardır.

Sosyal Araştırmalar
Okuma, yazma, konuşma ve dinleme müfredatı, Schoology adlı öğrenme yönetimi sistemimiz aracılığıyla personel ve öğrenciler için sağlanmaktadır. Common Core'un ilerlemelerini takip eder.

İngilizce / Dil Sanatları
Bu yazma modeli, öğretmenlerin ve öğrencilerin yazının çeşitli özellikleri hakkında iletişim kurmak için ortak bir dil kullanır ve iyi yazımın neye benzediğine dair net örnekler oluşturur. Öğretilen özellikler arasında fikirler, organizasyon, ses, kelime seçimi, cümle akıcılığı, sözleşmeler ve sunum yer alır.

Carrie Downie için Para Toplama Seçenekleri

İşte bazı interaktif öğrenme oyunları ve aktiviteleri çevrimiçi birkaç bağlantı! Bu etkinlikler çeşitli yaşlardaki öğrenciler için eğlenceli ve eğitici! Rüya kutusu! Carrie Downie, tüm öğrencilerin daha iyi ve daha hızlı matematik yeterliliği elde etmesine yardımcı olan çevrimiçi bir Akıllı Uyarlanabilir Öğrenme (tm) programı olan DREAMBOX LEARNING'S MATH PROGRAM'ı satın aldı! Çocuğunuz DREAMBOX LEARNING'e herhangi bir bilgisayardan veya iPad'den bu bağlantıyı kullanarak haftanın 24 günü 7 saat erişebilir: https://play.dreambox.com/login/n9en/carriedes
Thinkfinity Thinkfinity, eğitimcilere, ebeveynlere ve öğrencilere öğrenim etkinlikleri sağlayan harika bir web sitesi koleksiyonudur. Ders planları, tamamlayıcı aktiviteler, oyunlar, ev ödevi yardımı ve çok daha fazlası var! Konu alanları şunları içerir: dil sanatları, görsel sanatlar, matematik, bilim, tarih, coğrafya, ekonomi ve daha fazlası! http://www.thinkfinity.org
Öğrenci Portalı Akıllı - akıllı.com

Personel

Okulumuzda, mesleği konusunda tutkulu olan yüksek nitelikli öğretmenler bulunmaktadır. Personel, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi eğitim danışmanlarından bazıları tarafından eğitilmiştir. Buna ek olarak, öğretmenler, daha büyük toplumdaki talep ve değişikliklere ayak uydurma yeteneklerini geliştirmek için aylık mesleki gelişim fırsatları alırlar.

 

rosa paça
rosa.trotter@colonial.k12.de.us
Har. 2020
Oda 202

Kelli Batten
kelli.batten@colonial.k12.de.us
Har. 2030
Oda 203

Victoria Bennett
victoria.bennett@colonial.k12.de.us
ext. 2040
Oda 204
Bayan Bennett Web Sitesi

Sarah Kise
Sarah.Kise@colonial.k12.de.us
ext. 2060
Oda 206

Bayan Kise'nin Web Sitesi

Stacy McMullen
stacy.mcmullen@ colonial.k12.de.us
ext. 1080
Oda 108
Bayan McMullen'in Web Sitesi

Heather Czajkowski
heather.czajkowski@colonial.k12.de.us
ext. 2080
Oda 208

Ellen Truckley
ellen.truckley@colonial.k12.de.us
ext. 5070
Oda 507

Lashanda Wooten
lashanda.wooten@colonial.k12.de.us
ext. 5050
Oda 505

Michelle Lacombe
michelle.lacombe@colonial.k12.de.us
ext. 5060
Oda 506

Kerry Zeager 

kerry.zeager@colonial.k12.de.us
ext. 3040
Oda 304

Brynn Michalcewiz
Brynn.Michalcewiz@colonial.k12.de.us
ext. 3030
Oda 303

Robin Cebenka
robin.detoro-cebenka@colonial.k12.de.us
ext. 3020
Oda 302

Elise Keskin 4/5 yoğun
elise.sharp@colonial.k12.de.us
ext. 3010
Oda 301

Elyse Bataklığı
elyse.marsh@colonial.k12.de.us
ext. 1030
Oda 103

James Neal
timmothy.neal@colonial.k12.de.us
ext. 1040
Oda 104

Yasemin Koçak
Jasmine.lewis@colonial.k12.de.us
ext. 1020
Oda 102

Elise Keskin 4/5 yoğun
elise.sharp@colonial.k12.de.us
ext. 3010
Oda 301

Brittany Toler-McNeill, 3.-5. Sınıf Danışmanı
brittany.toler-mcneill@colonial.k12.de.us dahili. 5003

Shelby McLearie, K-2. Sınıf Danışmanı
shelby.mclearie@colonial.k12.de.us dahili. 2640

dominique spencer, Sekreter
dominique.spencer@colonial.k12.de.us dahili. 2360

Ariana Salter, Hemşire


Eileen Novelli,
 Konuşma dili
eileen.novelli@colonial.k12.de.us ext. 1010 Oda 101


Janet Halliday,
Özel Eğitim Koordinatörü
janet.halliday@colonial.k12.de.us ext. 3050 Oda 305

Olivia Aquino, Okul psikoloğu

 
Lisa Bachman, Mesleki terapist
Jennifer Wilhelm, ELL

Christine Murphy, Okuma Uzmanı
christine.murphy@colonial.k12.de.us ext. 2070 Oda 207

Colleen Quinn, Okuma Uzmanı
colleen.quinn@colonial.k12.de.us ext. 2070 Oda 207

Şafak Kuzenleri, Okuma Müdahaleci
şafak.cousins@colonial.k12.de.us ext. 2010 Oda 201

Melisa Ringler, Beden Eğitimi ext.1050

melisa.ringler@colonial.k12.de.us

Colleen Hoban, Kütüphane / Tech ext. 2390

colleen.hoban@colonial.k12.de.us

Bayan Hoban Web Sitesi

Deanna Daly, Art ext. 1070

deanna.daly@colonial.k12.de.us

Bayan Daly'nin Web Sitesi

Margaret Murray, Müzik / Grup / Koro dahili. 4010

margaret.murray@colonial.k12.de.us 

Michelle Wolfe, Matematik Antrenörü dahili 5030

michelle.wolfe@colonial.k12.de.us 

Jennifer Klima, ELA Teknik Direktör Dahili 5030

jennifer.klima@colonial.k12.de.us 

 

 

Genel Bilgi

Principal:
Kristina Lamia (kristina.lamia@colonial.k12.de.us)

Sınıf Seviyeleri: K-5
Telefon:  302-323-2926
Faks Numarası: (302) 323-2929

Carrie Downie Sözü

Ben akıllı, özel ve değerli bir insanım.
Kendime ve okuluma saygı duyuyorum.
Yaptığım her şeyde kendime meydan okuyorum.
Yunus olmaktan gurur duyuyorum ve ben olmaktan gurur duyuyorum!

Konum

1201 Delaware Caddesi
Yeni Kale, DE 19720

Okul saatleri

  • Otobüs Kalkış: 8:45
  • Okul Ofisi Açık: 8:00 - 4:30
  • Öğrenci Saatleri: 8:55-3:35
  • Otobüs Kalkış: 3:50

Twitter

Instagram

Bu hata mesajı sadece WordPress yöneticileri tarafından görülebilir
Instagram Feed'inizle ilgili bir sorun oldu.
Hata: Hiçbir gönderi bulunamadı.