Ana Sayfa: (302) 323-2915 • Ulaşım: (302) 323-2851 info@colonial.k12.de.us

Hızlı Bilgi

Kayıt ve Kayıt
Okul Temelli Sağlıklı Yaşam Merkezi
Öğrenci El Kitabı ve Davranış Kuralları
Öğrenci El Kitabı: Bir pdf indirmek için tıklayınız Davranış kodu: Buraya Tıkla

5. Sınıf öğrencilerimizi tebrik ederiz!

Bu sınıfın ortaokula geçmesine üzülsek de büyümeye devam etmeleri için heyecanlıyız!

Genel Bilgi

Principal:
Kerri Campbell (kerri.campbell@colonial.k12.de.us)
Yardımcı PrincIPAL:
Marc Emerick (Marc.Emerick@colonial.k12.de.us)

Sınıf Seviyeleri: K-5
Telefon 302-323-2915

Konum

502 Moores Şeridi
Yeni Kale, DE 19720

Okul saatleri

  • Otobüs Kalkış: 8:45
  • Okul Ofisi Açık: 8:00 - 4:30
  • Öğrenci Saatleri: 8:55-3:35
  • Otobüs Kalkış: 3:50
İsim-SoyisimÜnvan/SınıfodaEXTE-Posta 
Kerri CampbellAnaparaMerkez Ofis306Kerri.Campbell@colonial.k12.de.us
Marc EmerickYrd. MüdürMerkez Ofis307Marc Emerick@colonial.k12.de.us
Lou Ann KibarSekreterMerkez Ofis300Lou Ann Kibar@colonial.k12.de.us
Kerri AvcısıSekreterMerkez Ofis519Kerri Hunter@colonial.k12.de.us
W. Palsgrove / S. Johnson TAM/CaldwellanaokuluM14514W. Palsgrove@colonial.k12.de.us / S. Johnson TAM/Caldwell
Erin SannaanaokuluM16516Erin.Sanna@colonial.k12.de.us
Renee CrestoanaokuluM18518Renee.Cresto@colonial.k12.de.us
Amber Taylor SAM / ParisanaokuluM20520Amber.Taylor @colonial.k12.de.us
Amy Filliben / Dominique ButtsanaokuluM22522Amy.Filliben@colonial.k12.de.us
/ Dominique.Butts@colonial.k12.de.us
Laura McCarter SAMBirinci sınıfA3173Laura.McCarter@colonial.k12.de.us
Alison GibbonsBirinci sınıfA4174Alison.Gibbons@colonial.k12.de.us
Lisa McLaughlin SAM / BakkalBirinci sınıfB3203Lisa.McLaughlin@colonial.k12.de.us
Shayla McGhee SAM / Destiny DennisBirinci sınıfC3313Shayla.McGhee@colonial.k12.de.us Destiny.Dennis@colonial.k12.de.us
Lil Blevin SAM / Brianna Henry-MooreBirinci sınıfC4314Lil.Blevin@colonial.k12.de.us
Brianna.Henry-Moore@colonial.k12.de.us
Tracy Konkleİkinci sınıfA5175Tracy.Konkle@colonial.k12.de.us
Kathryn Neuman SAM / Oliveraİkinci sınıfA6176Kathryn.Neuman@colonial.k12.de.us
Megan Cunningham SAM / Hutton İkinci sınıfB4204Megan.Cunningham@colonial.k12.de.us
Donnajean Claarİkinci sınıfC5315Donnajean.Claar@colonial.k12.de.us
Ürdün Dekanı SAMİkinci sınıfC6316Jordan.Dean@colonial.k12.de.us
Lauren Harris SAM / QuinonesÜçüncü sınıfA7177Lauren.Harris@colonial.k12.de.us
Alyssa ClarkÜçüncü sınıfA8178Alyssa.Clark@colonial.k12.de.us
Erik Hollstein SAM / CharlesÜçüncü sınıfB5205Erik.Hollstein@colonial.k12.de.us
Donnie Bowman SAM / NgoziÜçüncü sınıfC7317Donnie Bowman@colonial.k12.de.us
Chelsea Amin Johnson SAMDördüncü SınıfD1401Chelsea.Amin-Johnson @colonial.k12.de.us
Lozetta Hayden TAM / MinceyDördüncü SınıfD2402Lozetta.Hayden@colonial.k12.de.us
Carly Clanet SAMDördüncü SınıfD3403Carly Clanet@colonial.k12.de.us
Khalilah Williams SAMDördüncü SınıfD4404Khalilah.Williams@colonial.k12.de.us
Mark BelairBeşinci sınıfD5405Mark Belair@colonial.k12.de.us
Michelle Richards SAMBeşinci sınıfD6406Michelle.Richards@colonial.k12.de.us
Drew Webster SAM / VilladolidBeşinci sınıfD7407Drew Webster@colonial.k12.de.us
BOŞLUK SAM / BernardD8408BOŞLUK SAM / Bernard
Kim Barbato / Kahverengi4/5 Yoğun DestekB7207Kim Barbato@colonial.k12.de.us
Gary Schaffer, Baş MuhafızM13513Gary Schaffer@colonial.k12.de.us
Bayan Kayıt, İtfaiyeciM13513
Deb ve Angela, Gece GörevlisiM13513
TeknolojiTrevor Hamantrevor.haman@colonial.k12.de.us
Bayan Rembert
Davranış Müdahalecisi
Shaq BurrisOkullardaki Topluluklar
Aile Krizi TerapistiYameli Tabutu 302-236-6103
Geon "Connie" YunHemşireHemşirenin ofisi302Geon "Connie" Yun@colonial.k12.de.us
Tara Kulak - Pzt., Perş., Cum.Mesleki terapistB6206Tara.Kulak@colonial.k12.de.us
Christine Palmer CaseyFizyoterapistB6206Christine.Palmer-Casey@colonial.k12.de.us
Jenn DunkelbergerOkul DanışmanıB Ofis511Jenn.Dunkelberger@colonial.k12.de.us
Teri DunhamOkul psikoloğuB Ofis509Teri.Dunham@colonial.k12.de.us
Brooke BicklingÖzel Eğitim KoordinatörüB Ofis509Brooke.Bickling@colonial.k12.de.us
Lindy Sagett KonuşmaB61 / 2379Lindy.Sagett @colonial.k12.de.us
Jessica Pierre-Lewis, M 8-4:30; F8-12Sağlık MerkeziA2172Jessica.Pierre-Lewis@colonial.k12.de.us
Jennifer Houston, Salı 8:4-30:XNUMXSağlık MerkeziA2172Jennifer.Houston@colonial.k12.de.us
Carrie Hughes Okuryazarlık KoçuC2312Carrie.Hughes@colonial.k12.de.us
Katie RanaMatematik KoçuC2312Katie.Rana@colonial.k12.de.us
Emma MeizellESLA1171Emma.Meizell@colonial.k12.de.us
Michele FransaESLA1171Michele.Francia@colonial.k12.de.us
Antoinette BradleyMatematik Desteği: MüdahaleciC2312Antoinette.Bradley@colonial.k12.de.us
Liz TowsonOkuma Desteği: UzmanB2202Liz.Towson@colonial.k12.de.us
Jenifer BufanoOkuma Desteği: UzmanB2202Jenifer.Bufano@colonial.k12.de.us
Joanna FranklinmüdahaleciB2202Joanna.Franklin@colonial.k12.de.us
Julia van der VeurOkuma Asistanı EğitmenleriD10410Julia van der Veur@colonial.k12.de.us
Boş yer varD10410Boş yer var
Deanna DalySanatB1201Deanna.Daly@colonial.k12.de.us
Janine Morgan-DoughtyKütüphaneKitaplık/M5552Janine.Morgan-Doughty@colonial.k12.de.us
Fred HigginsMusic M8608Fred.Higgins@colonial.k12.de.us
Steven Morris MusicD9409Steven.Morris @colonial.k12.de.us
Kerry Schussler BantAşama510Kerry.Schussler @colonial.k12.de.us
Kristen GrabowskiBeden EğitimiSpor salonu526Kristen.Grabowski@colonial.k12.de.us
Ty TedrickBeden EğitimiSpor salonu526Ty.Tedrick@colonial.k12.de.us

HAKKIMIZDA

Delaware, New Castle yakınlarında bulunan Castle Hills İlköğretim Okulu, anaokulu için beşinci sınıfa kadar akademik programlar sunmaktadır. Okul, hizmet ettiği topluluğun çeşitliliğini yansıtır ve çocuklar, Delaware okullarının en iyisini temsil eden özel, deneyimli bir personel tarafından yönlendirilir ve teşvik edilir. Okulun güçlü akademik yoğunlaşması; fiziksel, sosyal ve duygusal gelişime odaklanma; ve yüksek benlik saygısının teşvik edilmesi onun ayırt edici özellikleridir. Castle Hills Okulu'ndaki herkes kendisini, sürekli mesleki gelişim yoluyla öğrenci başarısını iyileştirmeye odaklanan bir öğrenci topluluğunun parçası olarak görür. Personel, tüm yetişkinlerin tüm çocuklardan sorumlu olduğu felsefesine inanır ve uygular. “Tüm Çocuklar Burada Öğrenecek” okulunun sloganı, bölgenin tüm çocukları bireysel farklılıkların tanındığı ve değer gördüğü ve her çocuğun başarması için teşvik edilen, gelişimsel olarak uygun bir atmosferde yetiştirme ve eğitme misyonunu yansıtır. Castle Hills Okulu öğretim üyeleri tüm çocukların güvenli, disiplinli, temiz ve çekici bir okul ortamına ihtiyaç duyduğuna inanıyor. 1995 yılında yenilenen tek katlı bina, 39 geniş sınıf, kütüphane / medya merkezi, spor salonu, kafeterya ve çok amaçlı oda ile engelliler için erişilebilir.

Vizyon, Misyon ve Temel İnançlarımız

 Vizyon
“Vizyonumuz her öğrenciyi akademik potansiyeline güvenli, pozitif ve besleyici bir okul ortamında ulaşarak kolej ve kariyere hazır olmaları için güçlendirmektir.”
Misyon

“Misyonumuz, öğrencilerin akademik yeteneklerini tam olarak kullanma yetkisine sahip oldukları bir öğrenme ortamı yaratmaktır. Öğrencilerin bağımsız olarak potansiyellerine ulaşarak küresel bir toplumda üyelere katkıda bulunmaları için araştırmaya dayalı teknik ve uygulamaları kullanarak işbirliğine dayalı bir ortam yaratacağız. ”

Temel İnançlar
“Her çocuk öğrenebilir ve öğrenir.”
“Hepsi bizim öğrencilerimiz. Bunu anlamak için birlikte çalışmalıyız. ”
“Çocuklar için en iyisini yapın. Her gün bir fark yaratmaya çalışın. ”
“Personel, öğrenciler, veliler, müdürler, topluluk ile olumlu ilişkiler kurmak önemlidir.”
“Hedef ve beklentileriniz olsun ve onları karşılamak için zorluğa çıkmaya çalışın.”

Bir gezi gezisi şaperonu olarak hizmet etmeye istekliliğinizi takdir ediyoruz ve gün boyunca uygun öğrenci davranışlarını ve davranışlarını sürdürmek için her türlü çabayı göstereceğinizi biliyoruz. Okul gezilerinin sınıfın bir uzantısı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, öğrenciler için kurallar ve beklentiler her zaman okul ortamındaymış gibi uygulanmalıdır. Bir şaperon olarak, alan gezisi felsefemizin farkında olmanız önemlidir. Her çocuğun güvenliğini sağlamak için şaperon kurallarına uyulmalıdır. Onlar:

1. Lütfen okula kalkış saatinden en az 15 dakika önce gelin.
2. Yalnızca geziye katılmak üzere planlanan Castle Hills öğrencileri katılabilir.
3. Öğrenciler her zaman uygun şekilde denetlenmelidir. Öğrenciler asla kendi başlarına bırakılmamalıdır.
4. Katılan öğrencilerin yakından gözetimi gerektiğinden, başka hiçbir çocuğun şantiye gezilerinde şaperonlara eşlik etmesine izin verilmeyecektir.
5. Sigara içmek ve alkollü içecekler her zaman yasaktır.
6. Her otobüse bindiğinizde veya bir binadan ayrıldığınızda, grubunuzun bir sayısını almalısınız.
7. Sponsor öğretmen tarafından belirlenen gezi rutinini değiştirmeyin.
8. Öğrencileri ayak işleri yapmaya veya mesaj göndermeye göndermeyin. Gerekirse, lütfen onlara eşlik edin.
9. Lütfen öğrencilerin sessiz sesler kullandığından ve her zaman yürüdüklerinden emin olun. 10. Şaperonlar, sunum yapan kişilerin aksamalarını en aza indirgemek için tüm cep telefonlarını titreştirmeli veya kapatmalıdır.
11. Seyahatte öğle yemeği yenilirse, öğrenciler alanlarını temizlemekten sorumludur.
12. Çocuklarınıza uygun zamanlarda tuvaletlere eşlik edin.
13. Yolculukta sakız çiğnemeye veya şekere izin verilmez.
14. Bir çocuk Castle Hills kurallarına uymazsa veya saygısız veya kooperatif değilse, derhal bir öğretmene bildirin.
15. Seyahat sırasında tıbbi bir endişe varsa, derhal bir öğretmene bildirin.
16. Varsa, şaperonlar öğrencileri belirli zamanlarda hediyelik eşyaya veya atıştırmalık dükkanına denetlemelidir.

Şaperona gönüllü olduğun için çok teşekkür ederim! Yardımınız bu seyahati mümkün kılıyor!

Tüm Box Tops çağırıyor!  
Lütfen evinizdeki her türlü ürünün üzerinde bulduğunuz kutu üstlerini klipsleyin ve gönderin. Kutu üstleri okulumuza para kazandıracak. 1,000 dolarlık hedefimize ulaşmamıza yardım edin.
İlerlememizi görmek için okul lobisindeki Kutu Üstü "Termometre" ye bakın. Daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir: Eğitim için Boxtops  Hatta tıklayarak kutu üstleri kazanmak için çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz Pazaryeri.
PBS

PBS veya Pozitif Davranış Sistemi, Castle Hills İlköğretim Okulu boyunca açık ve tutarlı kurallar ve prosedürler oluşturan okul çapında bir davranış yönetim sistemidir. Öğrenciler beş temel “Kraliyet Kuralına” uyarlar:

Be Cooperatif

Be Helpful

aşmak Ebeklentiler

Be Safe

Yapmak Smart Seçenekler

Amaç çocukların disiplinli, sorumlu olmalarına yardımcı olmak ve iyi seçimler yapabilmektir. Ev ve okul birlikte öğrencilerimizin iyi vatandaş olmalarına yardımcı olmaktan sorumludur.

KUCAKLAMALAR
HUGs programı, okul çapında Pozitif Davranış Sisteminin bir parçasıdır ve öğrencilere olumlu yanıt vermek ve uygun davranışı teşvik etmek için bir araç olarak oluşturulmuştur. “Merhaba”, “Güncelleme” ve “Güle Güle” anlamına gelen HUG'lar, ekstra desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için bir check-in / check-out programıdır. Program boyunca öğrenciler, öğrencilere uygun davranışları öğretmeye yardımcı olan ve pekiştirici ve olumlu ilgi gösteren personel (“mentorlar”) ile eşleştirilir. Davranış kaygıları ve başarıları ile ilgili olarak öğrenciler, öğretmenler ve veliler arasında günlük iletişim (bir puan kartı veya izleme sayfası kullanılarak) vardır.

Tumblebook'lar

kitapCastle Hills'de animasyonlu kitaplardan oluşan çevrimiçi kütüphane
öğrenciler. Kullanıcı adı ile giriş yap Castlehlls ve şifre kitaplar için
okuma maceranıza başlayın.

ThinkCentral
Okuma müfredatı aktiviteleri ve e-kitaplar bu sitede mevcuttur.
Giriş bilgileri için öğretmeninize danışın.

Çalışma Adası
Bu siteye tam adınız @ ches (janedoe @ ches or
ler istek @ janedoe-Smith). Parola öğle yemeği numaranızdır.

Başarı İzleyici
Matematik müfredat oyunları ve öğreticileri bu sitede mevcuttur.
Giriş bilgileri için sınıf öğretmeninize başvurun.