Ana Sayfa: (302) 323-2915 • Ulaşım: (302) 323-2851 info@colonial.k12.de.us

5. Sınıf öğrencilerimizi tebrik ederiz!

Bu sınıfın ortaokula geçmesine üzülsek de büyümeye devam etmeleri için heyecanlıyız!

Personel

Okulumuzda, mesleği konusunda tutkulu olan yüksek nitelikli öğretmenler bulunmaktadır. Personel, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi eğitim danışmanlarından bazıları tarafından eğitilmiştir. Buna ek olarak, öğretmenler, daha büyük toplumdaki talep ve değişikliklere ayak uydurma yeteneklerini geliştirmek için aylık mesleki gelişim fırsatları alırlar.

anaokulu

kehribar taylor
Amber.Taylor@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 520

Renee Cresto
Renee.Cresto@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 518

Amy Filliben
Amy.Filliben@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 522

Erin Sanna
Erin.Sanna@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 516

Wendy Palsgrove
Wendy.Palsgrove@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 514

Susan Johnson
susan.johnson@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 514

1. Sınıf

Maureen Carrey
Maureen.Carey@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 314

Erik Holstein
Erik.Hollstein@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 173

Lisa McLaughlin
Lisa.McLaughlin@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 203

Alison Gibbons
Alison.Gibbons@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 174

Shayla McGhee
Shayla.McGhee@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 313

2. Sınıf

Megan Cunningham
Megan.Cunningham@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 315

Tracy Konkle
Tracy.Konkle@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 175

Kelly Talley
Kelly.Talley@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 316

Jessica Hertsenberg
Jessica.Hertsenberg@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 204

Alexandra Adams
Alexandra.Adams@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 176

3. Sınıf

Donnajean Claar
Donnajean.Claar@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 317

Elizabeth Blevin
Elizabeth.Blevin@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 207

Ashley Wolinski
Ashley.Wolinski@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 207

Katrina Selle
Katrina.Selle@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 205

Wendy Girnis
Wendy.Girnis@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 204

amy freidman
Amy.Freidman@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 318

4 Sınıfı

carly klan
Carley.Clanet@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 403

Alyssa Clark
Alyssa.Clark@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 404

Lozetta Hayden
Lozetta.Hayden@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 208

Shelby Richard
Shelby.Richard@colonial.k12.de.us
302-323-2915, dahili. 402

Chelsea Amin Johnson
Chelsea.Amin-Johnson@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 401

Kim Barbato
Kimberly.Barbato@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 205

5 Sınıfı

Mark Belair
Mark.Belair@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 405

Drew Webster
Drew.Webster@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 407

Shana Thomas (Pollard)
Shana.Pollard@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 408

Justin Askı
Justin.Hanger@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 406

Kim Barbato
Kimberly.Barbato@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 205

Uzmanlar

Gail Guidry, Beden Eğitimi
Gail.Guidry@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 526

Kristen Grabowski, Beden Eğitimi
kristen.grabowski@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 526

Dan Bonacore, Sanat

daniel.bonacore@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 201

Janine Morgan-Doughty, BUHAR / Kütüphane
Janine.Morgan-Doughty@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 552

Kerry Schussler, Grup
Kerry.Schussler@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 510

Fred Higgins, Müzik
Frederick.Higgins@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 608

Cecilia Cole, Koro
Cecilia.Cole@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 510

Öğretim Koçları

Catharine Rana, Matematik Antrenörü
Catharine.Rana@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 174

Carrie HughesOkuryazarlık Antrenörü
Carrie.Hughes@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 174

Okuma Desteği

Jeni Bufano, Müdahale Uzmanı
Jennifer.Bufano@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 175

Liz Towson, Müdahaleci
Elizabeth.Towson@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 175

Matematik Desteği

Ayanna Cooper Taylor, Matematik Müdahale Uzmanı
Ayanna.Cooper-Taylor@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 174

Öğrenci Destek Elemanı

Kim Reid, Hemşire
Kimberly.Reid@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 302

Heidi Gerhard, Rehber öğretmen
Heidi.Gerhard@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 511

Brooke Bickling, Özel Eğitim Koordinatörü
Brooke.Bickling@colonial.k12.de.us
302-323-2915. harici 509

Teresa Dunham, Okul psikoloğu
Teresa.Dunham@colonial.k12.de.us
302-323-2915. harici 509

ESL

Karin Elentrio
Karin.Elentrio@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 206

Michele Fransa
Michele.Francia@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 206

Mesleki terapist

Tara Kulak,
tara.kulak@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 171

Fizyoterapist

Christine Palmer Casey
christine.casey@colonial.k12.de.us
302-323-2915, ext. 171

Genel Bilgi

Principal:
Janissa Nuneville (janissa.nuneville@colonial.k12.de.us)
Yardımcı PrincIPAL:
Marc Emerick (Marc.Emerick@colonial.k12.de.us)

Sınıf Seviyeleri: K-5
Telefon 302-323-2915

Konum

502 Moores Şeridi
Yeni Kale, DE 19720

Okul saatleri

  • Otobüs Kalkış: 8:45
  • Okul Ofisi Açık: 8:00 - 4:30
  • Öğrenci Saatleri: 8:55-3:35
  • Otobüs Kalkış: 3:50

HAKKIMIZDA

Delaware, New Castle yakınlarında bulunan Castle Hills İlköğretim Okulu, anaokulu için beşinci sınıfa kadar akademik programlar sunmaktadır. Okul, hizmet ettiği topluluğun çeşitliliğini yansıtır ve çocuklar, Delaware okullarının en iyisini temsil eden özel, deneyimli bir personel tarafından yönlendirilir ve teşvik edilir. Okulun güçlü akademik yoğunlaşması; fiziksel, sosyal ve duygusal gelişime odaklanma; ve yüksek benlik saygısının teşvik edilmesi onun ayırt edici özellikleridir. Castle Hills Okulu'ndaki herkes kendisini, sürekli mesleki gelişim yoluyla öğrenci başarısını iyileştirmeye odaklanan bir öğrenci topluluğunun parçası olarak görür. Personel, tüm yetişkinlerin tüm çocuklardan sorumlu olduğu felsefesine inanır ve uygular. “Tüm Çocuklar Burada Öğrenecek” okulunun sloganı, bölgenin tüm çocukları bireysel farklılıkların tanındığı ve değer gördüğü ve her çocuğun başarması için teşvik edilen, gelişimsel olarak uygun bir atmosferde yetiştirme ve eğitme misyonunu yansıtır. Castle Hills Okulu öğretim üyeleri tüm çocukların güvenli, disiplinli, temiz ve çekici bir okul ortamına ihtiyaç duyduğuna inanıyor. 1995 yılında yenilenen tek katlı bina, 39 geniş sınıf, kütüphane / medya merkezi, spor salonu, kafeterya ve çok amaçlı oda ile engelliler için erişilebilir.

Vizyon, Misyon ve Temel İnançlarımız

 Vizyon
“Vizyonumuz her öğrenciyi akademik potansiyeline güvenli, pozitif ve besleyici bir okul ortamında ulaşarak kolej ve kariyere hazır olmaları için güçlendirmektir.”
Misyon

“Misyonumuz, öğrencilerin akademik yeteneklerini tam olarak kullanma yetkisine sahip oldukları bir öğrenme ortamı yaratmaktır. Öğrencilerin bağımsız olarak potansiyellerine ulaşarak küresel bir toplumda üyelere katkıda bulunmaları için araştırmaya dayalı teknik ve uygulamaları kullanarak işbirliğine dayalı bir ortam yaratacağız. ”

Temel İnançlar
“Her çocuk öğrenebilir ve öğrenir.”
“Hepsi bizim öğrencilerimiz. Bunu anlamak için birlikte çalışmalıyız. ”
“Çocuklar için en iyisini yapın. Her gün bir fark yaratmaya çalışın. ”
“Personel, öğrenciler, veliler, müdürler, topluluk ile olumlu ilişkiler kurmak önemlidir.”
“Hedef ve beklentileriniz olsun ve onları karşılamak için zorluğa çıkmaya çalışın.”

Bir gezi gezisi şaperonu olarak hizmet etmeye istekliliğinizi takdir ediyoruz ve gün boyunca uygun öğrenci davranışlarını ve davranışlarını sürdürmek için her türlü çabayı göstereceğinizi biliyoruz. Okul gezilerinin sınıfın bir uzantısı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, öğrenciler için kurallar ve beklentiler her zaman okul ortamındaymış gibi uygulanmalıdır. Bir şaperon olarak, alan gezisi felsefemizin farkında olmanız önemlidir. Her çocuğun güvenliğini sağlamak için şaperon kurallarına uyulmalıdır. Onlar:

1. Lütfen okula kalkış saatinden en az 15 dakika önce gelin.
2. Yalnızca geziye katılmak üzere planlanan Castle Hills öğrencileri katılabilir.
3. Öğrenciler her zaman uygun şekilde denetlenmelidir. Öğrenciler asla kendi başlarına bırakılmamalıdır.
4. Katılan öğrencilerin yakından gözetimi gerektiğinden, başka hiçbir çocuğun şantiye gezilerinde şaperonlara eşlik etmesine izin verilmeyecektir.
5. Sigara içmek ve alkollü içecekler her zaman yasaktır.
6. Her otobüse bindiğinizde veya bir binadan ayrıldığınızda, grubunuzun bir sayısını almalısınız.
7. Sponsor öğretmen tarafından belirlenen gezi rutinini değiştirmeyin.
8. Öğrencileri ayak işleri yapmaya veya mesaj göndermeye göndermeyin. Gerekirse, lütfen onlara eşlik edin.
9. Lütfen öğrencilerin sessiz sesler kullandığından ve her zaman yürüdüklerinden emin olun. 10. Şaperonlar, sunum yapan kişilerin aksamalarını en aza indirgemek için tüm cep telefonlarını titreştirmeli veya kapatmalıdır.
11. Seyahatte öğle yemeği yenilirse, öğrenciler alanlarını temizlemekten sorumludur.
12. Çocuklarınıza uygun zamanlarda tuvaletlere eşlik edin.
13. Yolculukta sakız çiğnemeye veya şekere izin verilmez.
14. Bir çocuk Castle Hills kurallarına uymazsa veya saygısız veya kooperatif değilse, derhal bir öğretmene bildirin.
15. Seyahat sırasında tıbbi bir endişe varsa, derhal bir öğretmene bildirin.
16. Varsa, şaperonlar öğrencileri belirli zamanlarda hediyelik eşyaya veya atıştırmalık dükkanına denetlemelidir.

Şaperona gönüllü olduğun için çok teşekkür ederim! Yardımınız bu seyahati mümkün kılıyor!

Tüm Box Tops çağırıyor!  
Lütfen evinizdeki her türlü ürünün üzerinde bulduğunuz kutu üstlerini klipsleyin ve gönderin. Kutu üstleri okulumuza para kazandıracak. 1,000 dolarlık hedefimize ulaşmamıza yardım edin.
İlerlememizi görmek için okul lobisindeki Kutu Üstü "Termometre" ye bakın. Daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir: Eğitim için Boxtops  Hatta tıklayarak kutu üstleri kazanmak için çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz Pazaryeri.
PBS

PBS veya Pozitif Davranış Sistemi, Castle Hills İlköğretim Okulu boyunca açık ve tutarlı kurallar ve prosedürler oluşturan okul çapında bir davranış yönetim sistemidir. Öğrenciler beş temel “Kraliyet Kuralına” uyarlar:

Be Cooperatif

Be Helpful

aşmak Ebeklentiler

Be Safe

Yapmak Smart Seçenekler

Amaç çocukların disiplinli, sorumlu olmalarına yardımcı olmak ve iyi seçimler yapabilmektir. Ev ve okul birlikte öğrencilerimizin iyi vatandaş olmalarına yardımcı olmaktan sorumludur.

KUCAKLAMALAR
HUGs programı, okul çapında Pozitif Davranış Sisteminin bir parçasıdır ve öğrencilere olumlu yanıt vermek ve uygun davranışı teşvik etmek için bir araç olarak oluşturulmuştur. “Merhaba”, “Güncelleme” ve “Güle Güle” anlamına gelen HUG'lar, ekstra desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için bir check-in / check-out programıdır. Program boyunca öğrenciler, öğrencilere uygun davranışları öğretmeye yardımcı olan ve pekiştirici ve olumlu ilgi gösteren personel (“mentorlar”) ile eşleştirilir. Davranış kaygıları ve başarıları ile ilgili olarak öğrenciler, öğretmenler ve veliler arasında günlük iletişim (bir puan kartı veya izleme sayfası kullanılarak) vardır.

Tumblebook'lar

kitapCastle Hills'de animasyonlu kitaplardan oluşan çevrimiçi kütüphane
öğrenciler. Kullanıcı adı ile giriş yap Castlehlls ve şifre kitaplar için
okuma maceranıza başlayın.

ThinkCentral
Okuma müfredatı aktiviteleri ve e-kitaplar bu sitede mevcuttur.
Giriş bilgileri için öğretmeninize danışın.

Çalışma Adası
Bu siteye tam adınız @ ches (janedoe @ ches or
ler istek @ janedoe-Smith). Parola öğle yemeği numaranızdır.

Başarı İzleyici
Matematik müfredat oyunları ve öğreticileri bu sitede mevcuttur.
Giriş bilgileri için sınıf öğretmeninize başvurun.