Ana Sayfa: 302-323-2700 • Ulaşım: (302) 323-2851

Yönetim ve Destek

Jeffrey D. Menzer, Ed.D.

Jeffrey D. Menzer, Ed.D.

başkomiser

Peter Leida, Ed.D.

Peter Leida, Ed.D.

Müdür Yardımcısı

Betsy Fleetwood

Betsy Fleetwood

Müdür Yardımcısı

Emily Falcon

Emily Falcon

İşletme Genel Müdürü

Sherri Clark

Sherri Clark

Müfredat ve Öğretim Müdürü

Jon Cooper, Ed.D.

Jon Cooper, Ed.D.

Davranış Sağlığı Müdürü

Jennifer Alexander

Jennifer Alexander

Yetenek Geliştirme Direktörü

Holly Adaçayı

Holly Adaçayı

Öğrenci Hizmetleri Direktörü

Nneka Jones

Nneka Jones

İlköğretim Müdürü

James Comegys

James Comegys

Ortaokul Müdürü

Müfettişlik Ofisi

başkomiser
Jeffrey D. Menzer, Ed.D.
(302) 323-2716

Müdür Yardımcısı
Peter Leida, Ed.D.
(302) 323-2716

Elizabeth Fleetwood
(302) 323-2712

İdari Ofis Uzmanı
Marybeth Russell
(302) 323-2710

Bilgilendirme Uzmanı
Lauren Wilson
(302) 323-2753

Stratejik Pazarlama Görevlisi
Gabriel Phillips
(302) 323-2700

Seçim
Ahtiya Johnson
(302) 323-2873

Teknoloji

Gözetmen
Philip Smallwood
(302) 323-2854

Beslenme Hizmetleri
Okul yemekleri hakkında bilgi

Gözetmen
Paula Angelucci
(302) 323-2743

Beslenme Uzmanı
Amanda Coen, RD, SNS
(302) 323-2743

Uzman
Scott Schuster
(302) 323-2743

Operations Manager
Tammy Roop
(302) 323-2743

operasyon Koordinatörü
Renee Elliott
(302) 323-2743

Sekreter
Leanne Thomas
(302) 323-2743

Okullar Bölümü
Tüm okullar hakkında bilgi

Müdür - Ortaokullar
James Comegys
(302) 323-2716

Müdür - İlkokullar
Nikki Jones
(302) 323-2716

Okullarda Danışman
Brian M. Erskine, Ed.d.
(302) 323-2716

Sekreter
Malureen Leary
(302) 323-2716

İnsan Kaynakları Bölümü
İş başvuruları hakkında bilgi, bulunabilirlik

Yetenek Geliştirme Direktörü
Jennifer Alexander
(302) 323-2712

Baş Öğretmen - İşe Alma ve Mentorluk
Katie Strouss
(302) 323-2712

İdari sekreter
Jeanne Campbell
(302) 323-2712

Sekreterler
Rebecca Stilwell
Mary Jo Limon
Dominique Amos

(302) 323-2712

Ayrılma Koordinatörü
Debbie Ide
(302) 323-2715

Bordro ve Avantajlar
Deldra Gregory-Colvin
(302) 323-2732

PHRST
Shelley Vincent
(302) 323-2712

Resepsiyonist
Barbara Brokaw
(302) 323-2700

Janet Whitaker
(302) 323-2700

İşletme Bölümü
Finans, vergiler, satın alma ve teknoloji hakkında bilgi

Mali İşler
Emily Falcon
(302) 323-2729

Uzman
Krystin Bowen
(302) 323-2818

İdari sekreter
Lisa Porter
(302) 323-2729

FSF / Satıcılar Muhasebesi
Cindy Miller
Leslie Papanicolas
Jazmine Lockley
(302) 323-2738

PHRST / Bordro
Jennifer Thornton
(302) 323-2734

Douglas Smythe
(302) 323-2876

Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı
Müfredat, değerlendirme ve mesleki gelişim hakkında bilgi

yönetmen
Sherrie Clark
(302) 323-2727

Danışman - Matematik
Kristal Lancour, Ed.D.
(302) 323-2728

Danışman -Sosyal Bilimler, Bilim, Görsel Sanatlar, Sağlık / Beden Eğitimi, Başlık 1, İleri Düzey Yerleştirme / Üstün Yetenekli ve Yetenekli
Nicholas Baker, Ed.D.
(302) 323-2728

Danışman - Öğretim Teknolojisi
Tom Gavin

Süpervizör - İngilizce / Dil Sanatları
Katie Gutowski

ELL Bölge Sorumlusu
Schalea Sanders
(302) 323-2726

Sekreterler
Debbie Wise
(302) 323-2726

Elizabeth “Laura” Becker
(302) 323-2727

Patricia Shelton
(302) 323-2728

Operasyon Bölümü
Bina işlemleri, beslenme hizmetleri ve ulaşım hakkında bilgi

Gözetmen
Ted Lambert
(302) 323-2719

Operasyon Uzmanı
Dave Evans Jr.
(302) 323-2746

Bakım Uzmanı
James Evans
(302) 323-2719

Sekreterler
Lisa Amoroso
(302) 323-2743

Taşımacılık
Gözetmen
Drew Moffett
302) 323-2851

Güvenlik ve Emniyet
John (JB) Barr
Emniyet ve Güvenlik Sorumlusu
302-832-6280 ext 601

Davranışsal sağlık

yönetmen
Jon Cooper, Ed.D.
(302) 323-2872

Sekreter
Mary Ann Nelson
(302) 323-2872

Misafir Öğretmenler
Samuel Anderson

Jenee Green Walker

Bölge McKinney-Vento ve Foster Bakım İrtibatı
Edward Stephan