Ana Sayfa: 302-429-4055 • Ulaşım: (302) 323-2851 info@colonial.k12.de.us

Hızlı Bilgi

Hemşireler Köşesi

Merhaba Leach Arkadaş!

senin okul hemşire vardır okuyun için sen. Lütfen hissetmek ücretsiz için ulaşmak dışarı için us üzerinden E-posta or dojosu. Kontrol senin sınıf Schoology Kanal için ofis saatler.
We umut herkes is kalma sağlıklı ve sosyal uzaklaştırmak.

Öğrenci El Kitabı ve Davranış Kuralları

Öğrenci El Kitabı: Bir pdf indirmek için tıklayınız Davranış kodu: Buraya Tıkla

Genel Bilgi

Principal:
Virginia Schreppler Ed.D.
virginia.schreppler@colonial.k12.de.us

Sınıf Seviyeleri: K-12
Telefon 302-429-4055

Konum

Sezon 10.Bölüm Landers Lane. 
Yeni Kale, DE 19720

Okul saatleri

  • 7:55 Okula açılan kapılar
  • 8:05 Okul günü başlar. 
  • 2:40 Okul günü biter / İşten çıkarılma

Personel

Virginia Schreppler, Ed.D.
Anapara
virginia.schreppler@colonial.k12.de.us

Carol Davis
Sekreter-Leach Merkez Ofisi
carol.davis@colonial.k12.de.us

Kim Tomlinson
Sekreter-Tıbbi Kayıtlar
Kimberly.Tomlinson@colonial.k12.de.us

Jillian Kennedy İlköğretim - Oda 3 Öğretmen jillian.kennedy@colonial.k12.de.us
Alicia Barlow İlköğretim - Oda 3 Yardımcılığı alicia.barlow@colonial.k12.de.us
Natalie Horrocks İlköğretim - Oda 7 Öğretmen natalie.horrocks@colonial.k12.de.us
Kim Marandola İlköğretim - Oda 7 Yardımcılığı kimberly.marandola@colonial.k12.de.us
Sherise Brown İlköğretim-Oda 7 Yardımcılığı sherise.brown@colonial.k12.de.us
Bev Zimmerman İlköğretim - Oda 7 Yardımcılığı beverly.zimmerman@colonial.k12.de.us
Carla Ayarı İlköğretim - Oda 5 Öğretmen carla.setting@colonial.k12.de.us
Jessica Rauber İlköğretim - Oda 5 Yardımcılığı jessica.rauber@colonial.k12.de.us
Madia Grey İlköğretim - Oda 5 Yardımcılığı madia.gray@colonial.k12.de.us

 

 

Natayle Madric Orta/Üst Oda 1 Öğretmen natalyle.madric@colonial.k12.de.us
Robert Stefanisko Orta/Üst Oda 1 Yardımcılığı robert.stefanisko@colonial.k12.de.us
canay şoku Orta/Üst Oda 1 Yardımcılığı janay.shockley@colonial.k12.de.us
Kelly Burke Orta/Üst Oda 6 Öğretmen kelly.burke@colonial.k12.de.us
Hazel Stevenson Orta/Üst Oda 6 Yardımcılığı hazel.stevenson@colonial.k12.de.us
Michele Petro Wolfe Orta/Üst Oda 6 Yardımcılığı michele.petro-wolfe@colonial.k12.de.us
Brandon Hughes Orta/Üst Oda 4 Öğretmen brandon.hughes@colonial.k12.de.us
tahitie kanun kaçağı Orta/Üst Oda 4 Yardımcılığı tahitie.outlaw@colonial.k12.de.us
Michelle Williams Orta/Üst Oda 4 Yardımcılığı michelle.williams@colonial.k12.de.us
laura popoları Orta/Üst Oda 9 Öğretmen laura.butts@colonial.k12.de.us
Daniel Henry Orta/Üst Oda 9 Yardımcılığı daniel.henry@colonial.k12.de.us
Jeanette Drejka Orta/Üst Oda 9 Yardımcılığı jeanette.drejka@colonial.k12.de.us
Amber Düren Orta/Üst Oda 11 Öğretmen Amber.duren@colonial.k12.de.us
Andrea Springfield Orta/Üst Oda 11 Yardımcılığı andrea.springfield@colonial.k12.de.us
Maryanne Payne Orta/Üst Oda 11 Yardımcılığı
maryanne.payne@colonial.k12.de.us

 

 

Kathleen Benson PT Terapist kathleen.benson@colonial.k12.de.us
Dr.Kristin Capone PT Terapist kristin.capone@colonial.k12.de.us
Chris Palmer- Casey PT Terapist christine.palmer@colonial.k12.de.us
Dr. Tara Kulak OT Terapist tara.kulak@colonial.k12.de.us
Tom Winkler OT Terapist thomas.winkler@colonial.k12.de.us
Dr. Kristin Chickadel OT Terapist kristin.chickadel@colonial.k12.de.us
annette mestern OT Terapist annette.mestern@colonial.k12.de.us
Amy Micklos SLP Terapist amy.micklos@colonial.k12.de.us
Kelsey Newkirk SLP Terapist kelsey.newkirk@colonial.k12.de.us
barbara brooks Yardımcı Teknoloji Terapist barbara.brooks@colonial.k12.de.us

 

Uzman psikolog krista.drewry@colonial.k12.de.us
Uzman Özel Eğitim Koordinatörü catherine.rounsely-maxwell@colonial.k12.de.us
Uzman Eğitim Koçu ann.udovich@colonial.k12.de.us

 

 

Emily Freefafer
Gezici Öğretmen

emily.freehafer@colonial.k12.de.us

 

Kara Villanelli müzik Öğretmen kara.villanelli@colonial.k12.de.us
Frank Hughes PE/Havuz Öğretmen francis.hughes@colonial.k12.de.us
Dave Willard PE/Havuz Öğretmen david.willard@colonial.k12.de.us
Kristin Rosenthal Sanat Öğretmen kristin.rosenthal@colonial.k12.de.us

 

Tracey O'Neill YILDIZ Öğretmen teresa.o'neill@colonial.k12.de.us
Lillian Nepa YILDIZ Yardımcılığı lillian.nepa@colonial.k12.de.us
Gwendolyn Simpson YILDIZ Yardımcılığı gwendolyn.simpson@colonial.k12.de.us
Jozette Hartsfield YILDIZ Yardımcılığı jozette.hartsfield@colonial.k12.de.us
Michelle Lonergan YILDIZ Öğretmen Mary.lonergan@colonial.k12.de.us
Karen Riley YILDIZ Yardımcılığı karen.riley@colonial.k12.de.us
Nicol Blevins YILDIZ Yardımcılığı nicol.blevins@colonial.k12.de.us
Darryl Bas YILDIZ Yardımcılığı darryl.bass@colonial.k12.de.us
Eileen Romanowski YILDIZ Öğretmen eileen.romanowski@colonial.k12.de.us
Ed Conner YILDIZ Yardımcılığı edward.conner@colonial.k12.de.us
Kim Bates YILDIZ Yardımcılığı kimberly.bates@colonial.k12.de.us
brooke mitchell YILDIZ Yardımcılığı brooke.mitchell@colonial.k12.de.us

 

HAKKIMIZDA

Başlangıçta Delaware Day School olarak bilinen ve Delaware Easter Seals Society tarafından kurulan John G. Leach Okulu, fiziksel engelli gençler için bir kamu gündüz okulu olarak başladı. 1953'te, önde gelen bir eğitimci, insani yardım uzmanı ve engellilerin savunucusu olan John G. Leach için yeniden adlandırıldı. Leach School, New Castle County'de ikamet eden, fiziksel engelli, orta ila şiddetli bilişsel engelli veya ciddi sağlık sorunları olan 3-21 yaşındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Leach School'un işlevsel eğitim ve öğretiminin yanı sıra geleneksel bir akademik müfredata erişim öğrenciler için kişiselleştirilmiştir. Öğrenciler, işlevsel bir yaşam becerileri müfredatına katılarak bağımsızlık ve akademik başarı için kapasitelerini geliştirme fırsatına sahip olurlar; destekleyici terapi - fiziksel, mesleki ve konuşma; havuz programı; uyarlanmış beden eğitimi; müzik; toplum temelli eğitim; ve yardımcı teknoloji programları.

Leach School çalışanları ve aileleri, öğrencileri kendilerini düşünmek, başkalarının katkılarını takdir etmek, artan bağımsızlık ile ayakta durmak, kendi başlarına öğrenmek ve düşüncelerini ve fikirlerini etkili bir şekilde iletmek için becerilerle donatmaya çalışırlar.

John G. Leach Okul personeli ve yönetimi, öğrencilerin bağımsız ve üretken vatandaşlar olarak tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için ebeveynler, toplum, eyalet ve bölge grupları ile işbirliği içinde çalışır. Leach School, tüm öğrenciler için odaklı ve motive edici öğrenme ortamları sağlar. Tüm personel, en son teknolojiye sahip programlama sağlamak için profesyonel gelişime katılır. Amacımız teknoloji kullanımı, bireysel programlama, fonksiyonel hareketlilik ve anlamlı akran etkileşimi fırsatlarını içeren “en iyi uygulama” yöntemlerini kullanmaktır. Okul / veli işbirliğimiz programımızın başarısının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu çabalar, Leach School'un ülkenin ilk MOVE (Eğitim Yoluyla Hareketlilik Fırsatları) Model Sitesi olarak tanınmasına yol açtı. ARC tarafından Delaware'in “Program” ödülü.

Vizyon, Misyon ve Temel İnançlarımız

Vizyon
Öğrencilerimizi en yüksek potansiyellerine ulaşmaları için büyümeleri ve gelişmeleri için güçlendirmek amacıyla tüm yetenekleri onurlandıran besleyici bir topluluk oluşturacağız.

Misyon
İşbirliği, yenilikçilik ve başarıya dayalı her öğrenci için bireysel, ilgi çekici bir eğitim deneyimi sunun.

Temel İnançlar
- Herkesin olumlu, işbirliğine dayalı ve saygılı bir ortamda anlamlı bir şekilde yer alma hakkı vardır,
- Herkesin iletişim kurma ve dinlenilme hakkı vardır.
- Herkes kendisinden ne beklendiğini bilme hakkına sahiptir.