Ana Sayfa: (302) 832-6330
Anasayfa » İletişim Personeli

İletişim Personeli

 4050 Kavga Tepesi Rd, Ayı, DE 19701

anaokulu

Caridad Alonso
caridad.alonso@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-3
x 1003

Erin Şampiyonu
Erin.chaump@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-1
x 1001
www.wilburfirstgrade.weebly.com
Twitter: @Filmdenkare

Kim Ebi
kimberly.eby@colonial.k12.de.us
Oda B-1
3001

Ashlynn Gorski
Oda G-4
Ashlynn.gorski@colonial.k12.de.us
x 1004
https://twitter.com/mrsgorski04

Melissa Karagöz
Melissa.Hilovsky@colonial.k12.de.us
Oda B-3
x 3003
www.mrshilovsky.weebly.com

Regina Mulvena
Regina.Mulvena@colonial.k12.de.us
Oda Y-1
x 4001
Twitter: @kafadergisi

Joe Parrett
Oda Y-3
Joseph.Parrett@colonial.k12.de.us
x 4003
Twitter: @Filmdenkare

Rachel Pinder
rachel.pinder@colonial.k12.de.us
Oda 0-1
x 2001

Christina Sullivan
christina.sullivan@colonial.k12.de.us
Oda O-3
x 2003
www.mscsullivan.weebly.com
Twitter: @ MrsSullivan3

İkinci sınıf

Kristina Hedrick
kristina.hedrick@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-8
x 1008

Kaila DiOrrio
kaila.diorrio@colonial.k12.de.us
Oda Y-6
x 4006
https://twitter.com/MissDiOrrio_Y6

Erica Hults
erica.hults@colonial.k12.de.us 
Oda Y-7
x 4007

Robin Torna
robin.lathem@colonial.k12.de.us
Oda Y-5
x 4005

Audrey Lao
audrey.lao@colonial.k12.de.us
Oda Y-8
x 4004

liseli mendez
Lissette.Mendez@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-7
x 1007

Lindsay Neff
lindsay.neff@colonial.k12.de.us
Oda Y-9
x 4009
www.lneff.weebly.com
Twitter: @kafadergisi

Shannon Tagle
shannon.tagle@colonial.k12.de.us
Oda Y-4
x 4008

Keera Cole
keera.cole@colonial.k12.de.us
Oda Y-7
x 4007

Leanna Vitti
Leanna.Vitti@colonial.k12.de.us
Oda Y-10
x 4010
lvitti.weebly.com
Twitter:  @ o8inspire

 

Üçüncü sınıf

Dezde Stella
dezde.stella@colonial.k12.de.us
Oda 05
x 2005

Sheryl Buckman
sheryl.buckman@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-10 
x 1010
www.draggo.com/buckman1206

Casey Bowne
Casey.Bowne@colonial.k12.de.us
Twitter: @ CaseyBowne24

Karen Gibson
karen.gibson@colonial.k12.de.us
Oda O-8
x 2008
www.mrsgibson3.weebly.com
Twitter: @ kgibson4181

Sharon Harding
sharon.harding@colonial.k12.de.us
Oda O-4
x 2004
Twitter: @ SharonHarding34
 www.hardingkotowski.com

Kimberly Heeman
kimberly.heeman@colonial.k12.de.us
Oda O-4
x 2004

Alex Anka kuşu
maria.phoenix@colonial.k12.de.us
Oda O-6
x 2006

marissa snyder
marissa.snyder@colonial.k12.de.us
Oda O-
2007

marleny conrad
marleny.conrad@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-9
1009

Dördüncü Sınıf

Melek kaset
angelique.cassetta@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-12
x 1012
Twitter: @Filmdenkare

Le'Toya Chisholm
Le'Toya.chisholm@colonial.k12.de.us
Oda O-14
x 2014
http://yellow4th.weebly.com/ 

 

Caitrin Cullington
caitrin.cullington@colonial.k12.de.us
Oda O-13
x 2013

Emalea Kempner
emalea.kempner@colonial.k12.de.us
Oda Y-11
x 4011

Danée Kennedy
danee.kennedy@colonial.k12.de.us
Oda O-11
x 2011
http://yellow4th.weebly.com/ 
Twitter: @kafadergisi

Alex Anka kuşu
maria.phoenix@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-11
x 1011

marissa snyder
marissa.snyder@colonial.k12.de.us
Oda O-9
x 2009

John Stecher
john.stecher@colonial.k12.de.us
Oda O-12
x 2012
http://yellow4th.weebly.com/ 

Stephanie Wollaston
stephanie.wollaston@colonial.k12.de.us
Oda Y-12
x 4012

Beşinci sınıf

Danielle Asmus
danielle.asmus@colonial.k12.de.us
Oda G-2
x 1002
www.Dasmus.weebly.com
Twitter: @yasemin

Layton Kaleci
layton.keffer@colonial.k12.de.us
Oda B-13
x 3013

Torri Haynes
Victoria.Haynes@colonial.k12.de.us
Oda Y13
4013

Courtney Hopkins
courtney.hopkins@colonial.k12.de.us
Oda B-12
x 3012
www.crogers.edublogs.org
Twitter: @ mrshopkinsb12

Kim Mancini
Oda B14
X3014
Kimberly.Mancini@colonial.k12.de.us

Carey Parsons
carey.parsons@colonial.k12.de.us
Oda B-11
x 3011

Alina Pfeifer
alina.pfeifer@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-14
x 1014

güzel ramseur
Nicolas.Ramseur@colonial.k12.de.us
Oda G-2
x 1002

Victoria Ward
victoria.ward@colonial.k12.de.us
Oda Y-14
x 4014
www.y14wilbur.weebly.com/

Kim Washko
kimberly.washko@colonial.k12.de.us
Oda Y-14
x 4014
www.y14wilbur.weebly.com/

Jessica Williams
jessica.williams@colonial.k12.de.us
İspanyol Daldırma
Oda G-13
x 1013

 

Destek personeli

Beth Von Hagel, Okuma Müdahaleci
elizabeth.vonhagel@colonial.k12.de.us

Jennifer O'Brien, Okuma Müdahaleci
jennifer.o'brien@colonial.k12.de.us

stacey treut, Okuma Müdahaleci
stacey.treut@colonial.k12.de.us

jessica milan, Okuma Müdahaleci
jessica.milan@colonial.k12.de.us
Oda O-2
x 2002
https://youtu.be/69aUWaxTVjo

elisabeth burtch, Okul psikoloğu
elisabeth.burtch@colonial.k12.de.us
Sarı / Yeşil Personel Merkezi
x 7004
https://youtu.be/pXXRLd3V0t4

Kübra Taş, Psikolog
kubra.tas@colonial.k12.de.us

Jennifer Yoder, MOTR / L, OT
jennifer.yoder@colonial.k12.de.us
Sarı / Yeşil Personel Merkezi
x 7008
www.colonialot.weebly.com
https://youtu.be/c8COK0ZHEQU

Robyn Costa, Okuma Koçu
robyn.costa@colonial.k12.de.us
Merkez Ofis
x 5016
https://youtu.be/1Wjbsshx9Kg

Jessica Hoban, Matematik Antrenörü
jessica.hoban@colonial.k12.de.us
Merkez Ofis
x 5017

 

 

Stephanie Magorry , Sekreter Mavi / Turuncu
stephanie.magorry@colonial.k12.de.us
x 6000

Debbie Goodley, Sekreter Yeşil / Sarı
dgoodley@colonial.k12.de.us
x 7000

Anne-Marie Guajardo, Genel Sekreterlik
AnneMarie.Guajardo@colonial.k12.de.us
x 5000

Joyce MaskeKonuşma Dili Patolog
joyce.maske@colonial.k12.de.us
Yeşil / Sarı Personel merkezi
x 7007
https://youtu.be/avjD6X1w774

lila macdonaldKonuşma Dili Patolog
lila.macdonald@colonial.k12.de.us
Mavi / Turuncu Personel merkezi

https://youtu.be/VXgdC0qIFW8

Laura DiFrancesco, Özel Eğitim Koordinatörü
laura.difrancesco@colonial.k12.de.us
Yeşil / Sarı Personel Merkezi
x 3302

Whitney Barrera, Özel Eğitim Koordinatörü
whitney.barrera@colonial.k12.de.us

Lori Yacucci, Okul Danışmanı
lori.yacucci@colonial.k12.de.us
Merkez Ofis
x 7006
https://youtu.be/D5JHWUm_28U

Kristie McMillan, Okul Danışmanı
kristin.mcmillan@colonial.k12.de.us
Ana ofis
x 5006
https://youtu.be/o8jbJ_Xz8oY

candice meriggi, FCT
candice.murray@colonial.k12.de.us
Merkez Ofis
x 5009

 

 

 

 

 

Laura Prucyk, Hemşire
laura.prucyk@colonial.k12.de.us
Hemşirenin ofisi
x 8000
www.wilburelementarynurses.weebly.com/

Sharon Taylor-Redd, Hemşire
sharon.taylor-redd@colonial.k12.de.us
Hemşirenin ofisi
x 8001

Joe TerryBaş Sorumlu
Joseph.Terry@colonial.k12.de.us
x 6020

Lisa Casalvera, Wilbur Kafeterya Müdürü
cafe422@colonial.k12.de.us
(302) 832-6340
x 5020

LaVante 'Dorsey
lavante.dorsey@colonial.k12.de.us
x 5009

Jessica Spence-Weikle
jessica.spence-weikle@colonial.k12.de.us
x 5009

Ernie Redfield
ernie.redfield@colonial.k12.de.us
x 5011

Stacy Mentor, ELL K-5
Stacy.Lea-Mentor@colonial.k12.de.us
Medya odası
x 1024
https://youtu.be/5q0OzOBxFY8

Cassie Rogin, ELL / K-5
cassie.rogin@colonial.k12.de.us
Oda B-2
x 3002
https://youtu.be/OZVjs1GmEB0

 

 

Andrea Baker, Paraprofessional
Andrea.baker@colonial.k12.de.us

lisa çömelme, Paraprofessional
Lisa.crouch@colonial.k12.de.us

Matthew Ernst, Paraprofessional
matthew.ernst@colonial.k12.de.us

Amanda Faulls, Profesyonel
Amanda.Faulls@colonial.k12.de.us

Douglas Hales, Profesyonel
douglas.hales@colonial.k12.de.us

Sonbahar Hollis, Paraprofessional
Sonbahar.Hollis@colonial.k12.de.us

Amanda Oset, Paraprofessional
amanda.oset@colonial.k12.de.us

Michael Purnell, Paraprofessional
Michael.Purnell@colonial.k12.de.us

Jessica Wolfe, Paraprofessional
jessica.wolfe@colonial.k12.de.us

Kristina Hedrick, Paraprofessional
kristina.hedrick@colonial.k12.de.us
https://youtu.be/fURBXzFl5Ac

Tony Lewis, Paraprofessional
anthony.lewis@colonial.k12.de.us

Joanna Wright, Paraprofessional
joanna.wright@colonial.k12.de.us 

 

Uzmanlar

Jennifer Kurs, Beden Eğitimi
jennifer.coursey@colonial.k12.de.us
Mavi / Turuncu Spor Salonu
x 6012
Twitter: @Kafadergisi

işaretçi işaretçisi, Beden Eğitimi
mark.poindexter@colonial.k12.de.us
Mavi / Turuncu Spor Salonu
x 6011

Rob Poore, Beden Eğitimi
robert.poore@colonial.k12.de.us
Yeşil / Sarı Spor Salonu

Kenneth "Alan" Safrit, Beden Eğitimi
allen.safrit@colonial.k12.de.us
Yeşil / Sarı Spor Salonu
x 7011

Tyrone Tedrick, Müzik Öğretmeni / Grup Direktörü
tyrone.tedrick@colonial.k12.de.us
Bant Odası / 346 B
x 6010
Twitter: @hayalhanemersin

Leslie Bailey, Müzik
leslie.bailey@colonial.k12.de.us
Sarı / Yeşil Müzik Odası
x 4133

Jacqueline Higgins, Müzik
jacqueline.higgins@colonial.k12.de.us
Mavi / Turuncu Müzik Odası
x 3221

 

 

 

Jenae Rahibi, KÖK
jenae.priest@colonial.k12.de.us
Kütüphane
x 8005

Colleen Hoban, Teknoloji
colleen.hoban@colonial.k12.de.us
Kütüphane
x 8002

Jennifer Petrucci, Sanat öğretmeni
jennifer.petrucci@colonial.k12.de.us
Mavi / Turuncu Sanat Odası
x 2228

James J. Wells, Sanat öğretmeni
james.wells@colonial.k12.de.us
Yeşil / Sarı Sanat Odası
x 1139